image
hl1

Aktywność oraz wartości są ważne dla przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Słoneczko

Aktywność, podejmowanie wyzwań, wspólna nauka poprzez zabawę to  nieodłączne elementy składające się na codzienność przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola Słoneczko.Dużo się działo w naszym przedszkolu w ostatnim okresie.
 
Do najciekawszych i niezwykle interesujących wydarzeń należy zaliczyć spotkanie z niezwykłą,uzdolnionąosobą-jedną z mam naszych przedszkolaków, panią Kamilą Czajka w ramach naszej akcji ,,Spotkanie z osobą z sąsiedztwa”.  Podczas warsztatów dzieci dużo dowiedziały się na temat malarstwa, a co więcej same miały okazję stworzyć swoje wspólne dzieło- obraz.
Dobra zabawa, rozwijanie swoich zainteresowań, chociażby podczas warsztatów kulinarnych, teatralnych czy też tanecznych są niezwykle ważne dla wspierania wielokierunkowej aktywności dziecka, która sprzyja nabywaniu doświadczeń w fizycznym, emocjonalnym, społecznym i poznawczym obszarze jego rozwoju.
Jednak stawiamy także na wychowanie, stąd podejmujemy działania, które mają służyć rozwijaniu wrażliwości, empatii, szacunku do drugiego człowieka. Wobec tego  nasze przedszkolaki, dzięki wsparciu wspaniałych rodziców, wzięły  udział, m.in. w akcji Grosz do grosza, zebrane środki zostały przeznaczone na obiady dla potrzebujących dzieci. Także teraz w okresie przedświątecznym pamiętamy o innych, stąd zbiórka potrzebnych artykułów dla Domu Samotnej Matki w Ciechocinku.
Więcej informacji na temat innych podejmowanych przez nas działań na naszej stronie internetowej www.sloneczko-przedszkole.com  oraz na facebooku.
Zbliżają się najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia, z tej okazji składamy  wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Aby chwile spędzone w rodzinnym gronie dały radość i siłę na kolejne codzienne dni. A magiczna moc wigilijnego wieczoru na długo pozostała w naszych sercach.
Niepubliczne Przedszkole Słoneczko Czernikowo   I.L.
 
 
hl1

No comments yet